-===FGL-Fifa Gold League===-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-===FGL-Fifa Gold League===-


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Etapa 9 Liga 1

In jos 
+2
KENVEL0
GODSNAKELORD
6 participanți
AutorMesaj
GODSNAKELORD

GODSNAKELORD


Mesaje : 82
Data de înscriere : 12/10/2008

Etapa 9 Liga 1 Empty
MesajSubiect: Etapa 9 Liga 1   Etapa 9 Liga 1 Icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 6:36 pm

Tottenham vs Man City
Man City vs Tottenham

Chelsea vs Real Madrid
Real Madrid vs Chelsea

Arsenal vs Valencia
Valencia vs Arsenal

Inter vs Bayern
Bayern vs Inter

Barcelona vs Liverpool
Liverpool vs Barcelona

Man Unit vs Juventus
Juventus v Man Unit

Lyon vs Ac Milan
Ac Milan vs Lyon
Sus In jos
KENVEL0

KENVEL0


Mesaje : 18
Data de înscriere : 15/10/2008
Varsta : 33

Etapa 9 Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 9 Liga 1   Etapa 9 Liga 1 Icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 10:11 pm

Liverpool - Barcelona 2-2 3-1 (3 Rooney 1 Riera 1 Torres / 1 Xavi 1 Henry 1 Messi)

rosu henry

ce sa zic cele mai bune meciuri ale mele...singur in camera...cu castile pe cap al maxim...concentrare maxima...si cel ami important lucru k nu ia iesit nc un corner...am stiut exact ce trebuie sa fac la cornere k sa nu poata sa dea deloc.si au fst totodata cele mai bune meciuri ale lui Riera,multe recuperari pase 1 gol iar messi nu prea a miscat langa Degen.
Bafta Bogdane cel mai bun din fgl q kre am jucat de pana acum.bafta si nb!
Sus In jos
bgd

bgd


Mesaje : 18
Data de înscriere : 15/10/2008

Etapa 9 Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 9 Liga 1   Etapa 9 Liga 1 Icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 10:14 pm

KENVEL0 a scris:
Liverpool - Barcelona 2-2 3-1 (3 Rooney 1 Riera 1 Torres / 1 Xavi 1 Henry 1 Messi)

rosu henry

ce sa zic cele mai bune meciuri ale mele...singur in camera...cu castile pe cap al maxim...concentrare maxima...si cel ami important lucru k nu ia iesit nc un corner...am stiut exact ce trebuie sa fac la cornere k sa nu poata sa dea deloc.si au fst totodata cele mai bune meciuri ale lui Riera,multe recuperari pase 1 gol iar messi nu prea a miscat langa Degen.
Bafta Bogdane cel mai bun din fgl q kre am jucat de pana acum.bafta si nb!


confirm!!! bafta si tie in continuare. Wink
Sus In jos
Cristo

Cristo


Mesaje : 16
Data de înscriere : 19/10/2008

Etapa 9 Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 9 Liga 1   Etapa 9 Liga 1 Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 7:53 pm

Manchester - Juve

5-1 ( 3 Ronaldo 2 Bojan / 1 Iaquinta)

5-3 ( 5 Ronaldo!!! / Trezeguet2 si del piero)

fara cartonase

abia astept sami vina ofertele ptr Ronaldo :X:X:X iese si golgheter...rupe...imi iau la greu pe el
Sus In jos
radu x




Mesaje : 20
Data de înscriere : 15/10/2008

Etapa 9 Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 9 Liga 1   Etapa 9 Liga 1 Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 7:55 pm

Cristo a scris:
Manchester - Juve

5-1 ( 3 Ronaldo 2 Bojan / 1 Iaquinta)

5-3 ( 5 Ronaldo!!! / Trezeguet2 si del piero)

fara cartonase

abia astept sami vina ofertele ptr Ronaldo :X:X:X iese si golgheter...rupe...imi iau la greu pe el

confirm......n-am fost acasa asa ca am jukat meciu asta de pe un laptop Smile nu credeam ca e asa mare diferenta...la cat de prost ma descurc de pe el ma batea oricine Razz de acu jok meciurile numa de acasa

bafta mai departe
Sus In jos
alecs




Mesaje : 17
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 9 Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 9 Liga 1   Etapa 9 Liga 1 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 5:34 pm

ala cu inter nu a mai intrat deloc pe mess....sper k nu faceti vreo ghidusie sa ziceti k nu vreau io sa joc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 9 Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 9 Liga 1   Etapa 9 Liga 1 Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 9 Liga 1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 4 Liga 1
» Etapa 5 Liga 1
» Etapa 4 Liga 2
» Etapa 9 Liga 3
» Etapa 4 Liga 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-===FGL-Fifa Gold League===- :: Liga 1-
Mergi direct la: