-===FGL-Fifa Gold League===-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-===FGL-Fifa Gold League===-


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Etapa 8 Liga 2

In jos 
+4
AdLer
koko20
victor
GODSNAKELORD
8 participanți
AutorMesaj
GODSNAKELORD

GODSNAKELORD


Mesaje : 82
Data de înscriere : 12/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2008 7:30 pm

Etapa 8

Marseille vs Sevillia
Sevillia vs Marseille

Leverkusen vs Atletico
Atletico vs Leverkusen

Fiorentina vs Stuttgart
Stuttgart vs Fiorentina

Werder vs Villareal
Villareal vs Werder

Benfica vs Newcastle 7-2
Newcastle vs Benfica 3-2

Roma vs Schalke
Schalke vs Roma

A. Villa vs Porto 6-2
Porto vs A. Villa
1-2
Sus In jos
victor

victor


Mesaje : 32
Data de înscriere : 18/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 12:10 am

Benfica 7-2 newcastle ( goluri : 3 suazo , 2 reyes , 1 nuno gomes,katouranis )
(goluri : martins , 1 owen )

newcastle 3-2 benfica (goluri : 2 owen , 1 martins )
(goluri : 2 suazo )

rosu : bolboa (benfica)

cat is de prost Sad( mam bagat cu curul in poarta in retur dupa 2-0 la mn Sad( si am luat goluri in min 80 , 88 Sad( Sad No
Sus In jos
koko20




Mesaje : 24
Data de înscriere : 25/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 12:18 am

victor a scris:
Benfica 7-2 newcastle ( goluri : 3 suazo , 2 reyes , 1 nuno gomes,katouranis )
(goluri : martins , 1 owen )

newcastle 3-2 benfica (goluri : 2 owen , 1 martins )
(goluri : 2 suazo )

rosu : bolboa (benfica)

cat is de prost Sad( mam bagat cu curul in poarta in retur dupa 2-0 la mn Sad( si am luat goluri in min 80 , 88 Sad( Sad No



confirm
Sus In jos
AdLer

AdLer


Mesaje : 16
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 9:26 pm

A. Villa vs Porto 6-2
Porto vs A. Villa 1-2

Porto : 2x Lopez, 1 Sektioul
A. Villa : 4x Benjani, 1 Milner, 1 Barry, 1 Carew, 1 Reo-Coker
Sus In jos
Andrei9147

Andrei9147


Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/10/2008
Varsta : 32

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 8:42 pm

AdLer a scris:
A. Villa vs Porto 6-2
Porto vs A. Villa 1-2

Porto : 2x Lopez, 1 Sektioul
A. Villa : 4x Benjani, 1 Milner, 1 Barry, 1 Carew, 1 Reo-Coker
confirm...bafta mai departe
Sus In jos
Roony dog

Roony dog


Mesaje : 26
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 5:03 pm

ATL.MADRID-lever 3-0 3-0 ~ x6 giovinko:X
Sus In jos
victor

victor


Mesaje : 32
Data de înscriere : 18/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 5:26 pm

Roony dog a scris:
ATL.MADRID-lever 3-0 3-0 ~ x6 giovinko:X



bah baiatule trebe sa si joki cu ala
Mad si mai si pui 6 goluri giovinko No Mad lol!
Sus In jos
Roony dog

Roony dog


Mesaje : 26
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 6:21 pm

victor a scris:
Roony dog a scris:
ATL.MADRID-lever 3-0 3-0 ~ x6 giovinko:X



bah baiatule trebe sa si joki cu ala
Mad si mai si pui 6 goluri giovinko No Mad lol!
jukasi:-j
Sus In jos
koko20




Mesaje : 24
Data de înscriere : 25/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 6:41 pm

Roony dog a scris:
victor a scris:
Roony dog a scris:
ATL.MADRID-lever 3-0 3-0 ~ x6 giovinko:X



bah baiatule trebe sa si joki cu ala
Mad si mai si pui 6 goluri giovinko No Mad lol!
jukasi:-j


ce mincinos e copilul asta.am vb cu ala cu lever si a zis sa pun 3-0 3-0 si sa dea gol cine doresc.asa ca nu te mai milogi tu pe aici.oricum MARTINS iese golgheter si NEWCASTLE iese prima. Surprised
Sus In jos
Roony dog

Roony dog


Mesaje : 26
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 7:22 pm

koko20 a scris:
Roony dog a scris:
victor a scris:
Roony dog a scris:
ATL.MADRID-lever 3-0 3-0 ~ x6 giovinko:X



bah baiatule trebe sa si joki cu ala
Mad si mai si pui 6 goluri giovinko No Mad lol!
jukasi:-j


ce mincinos e copilul asta.am vb cu ala cu lever si a zis sa pun 3-0 3-0 si sa dea gol cine doresc.asa ca nu te mai milogi tu pe aici.oricum MARTINS iese golgheter si NEWCASTLE iese prima. Surprised
ye bay de te caci imprastyat ma milog .. martins ce leg are cu atl sau ce tie ciuda :-j?
Sus In jos
koko20




Mesaje : 24
Data de înscriere : 25/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeJoi Noi 13, 2008 8:04 pm

Roony dog a scris:
koko20 a scris:
Roony dog a scris:
victor a scris:
Roony dog a scris:
ATL.MADRID-lever 3-0 3-0 ~ x6 giovinko:X



bah baiatule trebe sa si joki cu ala
Mad si mai si pui 6 goluri giovinko No Mad lol!
jukasi:-j


ce mincinos e copilul asta.am vb cu ala cu lever si a zis sa pun 3-0 3-0 si sa dea gol cine doresc.asa ca nu te mai milogi tu pe aici.oricum MARTINS iese golgheter si NEWCASTLE iese prima. Surprised
ye bay de te caci imprastyat ma milog .. martins ce leg are cu atl sau ce tie ciuda :-j?


pai daca nu esti in stare sa joci.minti ca ai jucat cu ala si pui si 6goluri la un singur jucator.nesimtirea e mare.dar te stiu din editia trecuta cand am jucat de 3 ori un meci pana cand ai recunoscut ca te am batut.un baiat cu acnee de 14 maxim 15 ani ce sa i ceri.
Sus In jos
Roony dog

Roony dog


Mesaje : 26
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 11:14 am

aiia ma:-j dapoi dak ar baga jukatori care joaka in camp nu sar mai discuta de asa cv:-j incat a zis 3-0 eu am pus si trb sa se puna si juk care au marcat nu? eu am pus:-j care am vrut ai vreo problema cand il inlokuieste jok;) u ala;)!!!si abia astept sa jok u tn sa til rup p martins:-jsaty arat io atacant GIOVINKO nu martins:-j!
Sus In jos
AdLer

AdLer


Mesaje : 16
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 11:46 am

Roony dog a scris:
aiia ma:-j dapoi dak ar baga jukatori care joaka in camp nu sar mai discuta de asa cv:-j incat a zis 3-0 eu am pus si trb sa se puna si juk care au marcat nu? eu am pus:-j care am vrut ai vreo problema cand il inlokuieste jok;) u ala;)!!!si abia astept sa jok u tn sa til rup p martins:-jsaty arat io atacant GIOVINKO nu martins:-j!
Da acum sincer ti se pare normal ce ai facut....daca el o sa spuna ca imi da meciurile cu 10-0 si 10-0 eu trec toate cele 20 de goluri la un jucator nu? lol! ....din moment ce nu vrea sa joace mi se pare normal ca toti sa castige cu 3-0 dar nimeni sa nu aiba pretentia sa-si treaca si marcatori la meciurile respective bounce
Sus In jos
koko20




Mesaje : 24
Data de înscriere : 25/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 1:28 pm

AdLer a scris:
Roony dog a scris:
aiia ma:-j dapoi dak ar baga jukatori care joaka in camp nu sar mai discuta de asa cv:-j incat a zis 3-0 eu am pus si trb sa se puna si juk care au marcat nu? eu am pus:-j care am vrut ai vreo problema cand il inlokuieste jok;) u ala;)!!!si abia astept sa jok u tn sa til rup p martins:-jsaty arat io atacant GIOVINKO nu martins:-j!
Da acum sincer ti se pare normal ce ai facut....daca el o sa spuna ca imi da meciurile cu 10-0 si 10-0 eu trec toate cele 20 de goluri la un jucator nu? lol! ....din moment ce nu vrea sa joace mi se pare normal ca toti sa castige cu 3-0 dar nimeni sa nu aiba pretentia sa-si treaca si marcatori la meciurile respective bounce


lasa l ca atat poate el.nu ai ce sa i ceri mai mult.de abia astept si eu sa ti rup capu cu aia 4 jucatori de peste 80 pe care ii am.aaa...martins a dat gol in fiecare etapa...dar probabil la cata fifa stii o sa intri cu a la el din primu minut sa i rupi picioarele.hai pa:bounce:
Sus In jos
Roony dog

Roony dog


Mesaje : 26
Data de înscriere : 16/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 4:42 pm

koko20 a scris:
AdLer a scris:
Roony dog a scris:
aiia ma:-j dapoi dak ar baga jukatori care joaka in camp nu sar mai discuta de asa cv:-j incat a zis 3-0 eu am pus si trb sa se puna si juk care au marcat nu? eu am pus:-j care am vrut ai vreo problema cand il inlokuieste jok;) u ala;)!!!si abia astept sa jok u tn sa til rup p martins:-jsaty arat io atacant GIOVINKO nu martins:-j!
Da acum sincer ti se pare normal ce ai facut....daca el o sa spuna ca imi da meciurile cu 10-0 si 10-0 eu trec toate cele 20 de goluri la un jucator nu? lol! ....din moment ce nu vrea sa joace mi se pare normal ca toti sa castige cu 3-0 dar nimeni sa nu aiba pretentia sa-si treaca si marcatori la meciurile respective bounce


lasa l ca atat poate el.nu ai ce sa i ceri mai mult.de abia astept si eu sa ti rup capu cu aia 4 jucatori de peste 80 pe care ii am.aaa...martins a dat gol in fiecare etapa...dar probabil la cata fifa stii o sa intri cu a la el din primu minut sa i rupi picioarele.hai pa:bounce:
la mn ai fack referire sau lui?
Sus In jos
ionutz_ultrasbrasov

ionutz_ultrasbrasov


Mesaje : 33
Data de înscriere : 15/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 4:59 pm

Roony dog a scris:
koko20 a scris:
AdLer a scris:
Roony dog a scris:
aiia ma:-j dapoi dak ar baga jukatori care joaka in camp nu sar mai discuta de asa cv:-j incat a zis 3-0 eu am pus si trb sa se puna si juk care au marcat nu? eu am pus:-j care am vrut ai vreo problema cand il inlokuieste jok;) u ala;)!!!si abia astept sa jok u tn sa til rup p martins:-jsaty arat io atacant GIOVINKO nu martins:-j!
Da acum sincer ti se pare normal ce ai facut....daca el o sa spuna ca imi da meciurile cu 10-0 si 10-0 eu trec toate cele 20 de goluri la un jucator nu? lol! ....din moment ce nu vrea sa joace mi se pare normal ca toti sa castige cu 3-0 dar nimeni sa nu aiba pretentia sa-si treaca si marcatori la meciurile respective bounce


lasa l ca atat poate el.nu ai ce sa i ceri mai mult.de abia astept si eu sa ti rup capu cu aia 4 jucatori de peste 80 pe care ii am.aaa...martins a dat gol in fiecare etapa...dar probabil la cata fifa stii o sa intri cu a la el din primu minut sa i rupi picioarele.hai pa:bounce:
la mn ai fack referire sau lui?
gata orcum nu se pun golurile lu giovinko ala deci nici un 3-0 bagam altu dak nu joaca nu pui u cum vrei...
Sus In jos
merydus

merydus


Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/10/2008

Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 7:07 pm

ala cu sttutgart nu a iontrat niciodata pe mess...se iau masuri anul asta?sau dupa Craciun?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 8 Liga 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 8 Liga 2   Etapa 8 Liga 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Etapa 8 Liga 2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 2 Liga 2
» Etapa 6 Liga 2
» Etapa 6 Liga 3
» Etapa 2 Liga 1
» Etapa 7 Liga 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-===FGL-Fifa Gold League===- :: Liga 2-
Mergi direct la: