-===FGL-Fifa Gold League===-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-===FGL-Fifa Gold League===-


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anunt important !!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
GODSNAKELORD

GODSNAKELORD


Mesaje : 82
Data de înscriere : 12/10/2008

Anunt important !!! Empty
MesajSubiect: Anunt important !!!   Anunt important !!! Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 7:11 pm

Cu parere de rau tin sa va anunt ca nu mai pot continua ca moderator si sa ma ocup de site din motive personale.Am vorbit cu Tudor l-am anuntat si a spus k va cauta noi ajutoare.
Cel care va veni in locul meu il voi ajuta si eu cu informatiile care le detin sai fie mai usor sa nu o ia de la inceput.
Nah de jucat nusth am vrut sa renunt si la echipa da sa vad dak o sa ma descurc acuma etapele astea dak o sa am probleme o sa caut inlocuitor si pentru echipa.
Cam atata si imi pare rau k ati stat saptamana asta dupa mine da sincer chiar nu prea am timp
o sa revin k moderator dak o sa doriti de la vara dupa bac pana atuncea o sa fiu un simplu jucator(pana nu o sa mai pot juca) Neutral Sad pale
Sus In jos
dragosinho




Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/10/2008

Anunt important !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt important !!!   Anunt important !!! Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 8:02 am

pa boris Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
si bft la bac Very Happy
Sus In jos
 
Anunt important !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt !!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-===FGL-Fifa Gold League===- :: •••Discutii si informatii••• :: Sondaje si Voturi!!-
Mergi direct la: