-===FGL-Fifa Gold League===-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-===FGL-Fifa Gold League===-


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Etape!!!!!!

In jos 
+8
alexutzu10
sadraz
GODSNAKELORD
KENVEL0
radu x
DENIS
guffy13
TudoR
12 participanți
AutorMesaj
TudoR
Admin
TudoR


Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/09/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeMier Oct 22, 2008 7:27 pm

Prima etapa va dura de pe data de 22 octombrie pana pe data de 24 octombrie..
Spor la jucat!!
Enjoy!!




Etapa 1:

Barcelona-Inter Milano
Inter Milano-Barcelona

Arsenal-Mancester United
Mancester United-Arsenal

AC Milan-Chelsea
Chelsea-AC milan

Juventus-Tottenham
Tottenham-Juventus

Liverpool-Mancester City
Mancester City-Liverpool

Real Madrid-Bayern Munchen
Bayern Munchen-Real Madrid

Valencia- Lyon
Lyon-Valencia
Sus In jos
http://fifagoldleague.1talk.net
guffy13

guffy13


Mesaje : 15
Data de înscriere : 16/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 8:15 pm

Barcelona-Inter=2-1(Robinho,Henry/Puyol(O.G))Cartonas galben:Dani Alves
Inter-Barcelona=1-2(Quaresma/Robinho,Keita min 90(boris))Cartonas galben:Messi
Deci fratilor..sa vada tot FGL...cum e fara eddie...deci mie in min 90 mi sa restartat PC...dar a vb bogdan cu boris...si ma pus boris sa ii dau corner lu bogdan....in urma caruia mia dat gol...BV BORIS TIAI VAZUT INTERESU...doamne daca ar vedea eddie.....boris imi cerea mie dovezi sai demostrez ca na fost corner...cand bogdan nu are...si el acuza:))...FELICITARI BORIS..


Ultima editare efectuata de catre guffy13 in Vin Oct 24, 2008 5:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
DENIS




Mesaje : 14
Data de înscriere : 18/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 8:29 pm

in tur valencia 3-1 lyon ( 2 cacau si unu david silva/benzema)
Sus In jos
radu x




Mesaje : 20
Data de înscriere : 15/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 8:38 pm

tottenham cauta-ma si u pe mess sa jukam Wink
Sus In jos
KENVEL0

KENVEL0


Mesaje : 18
Data de înscriere : 15/10/2008
Varsta : 33

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 10:46 pm

Liverpool - City 3-3 (torres hattrick / 2 agbonlahor si 1 petrov) ...Sad( in minutul 75 aveam 3-0 X(X(X
City - Liverpool 2-1 (agbonlahor si etoo / torres) ... plm demoralizat da nui pb k recuperez yo pctele astea pierdute km aiurea k merge ekipa binishor... Bafta Boris!

PS : nici un cartonash...fair play
Sus In jos
GODSNAKELORD

GODSNAKELORD


Mesaje : 82
Data de înscriere : 12/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 10:50 pm

KENVEL0 a scris:
Liverpool - City 3-3 (torres hattrick / 2 agbonlahor si 1 petrov) ...Sad( in minutul 75 aveam 3-0 X(X(X
City - Liverpool 2-1 (agbonlahor si etoo / torres) ... plm demoralizat da nui pb k recuperez yo pctele astea pierdute km aiurea k merge ekipa binishor... Bafta Boris!

PS : nici un cartonash...fair play

dap confirm si primu meci ala e sf ratez tot timp de 60 de min si dupaia ma dezlantui:P in min 62 tiam dat primu gol si ultimu in min 80 si puteam mai mult stiu asta...acuma nam ce sa fac recuperez eu cumva punctele pierdute:P
bft
Sus In jos
DENIS




Mesaje : 14
Data de înscriere : 18/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 11:27 pm

returu valencia 2-2 cu lyon (2 cacau/2 benzema)
Sus In jos
sadraz




Mesaje : 7
Data de înscriere : 16/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 10:17 am

in tur valencia 3-1 lyon ( 2 cacau si unu david silva/benzema)
in retur lyon-valencia 2-2 ( 2 benzema/ 2 cacau)
Sus In jos
alexutzu10

alexutzu10


Mesaje : 11
Data de înscriere : 16/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 3:43 pm

radu x a scris:
tottenham cauta-ma si u pe mess sa jukam Wink
Toata ziua team cautat..azi..
Sus In jos
alexutzu10

alexutzu10


Mesaje : 11
Data de înscriere : 16/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 4:46 pm

Spurs-Juve=0-1(gol Trezeguet)
Juve-Spurs=0-1(gol Modric)
Nici un cartonas
Sus In jos
radu x




Mesaje : 20
Data de înscriere : 15/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 4:47 pm

alexutzu10 a scris:
Spurs-Juve=0-1(gol Trezeguet)
Juve-Spurs=0-1(gol Modric)
Nici un cartonas

confirm
Sus In jos
bgd

bgd


Mesaje : 18
Data de înscriere : 15/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 5:48 pm

guffy13 a scris:
Barcelona-Inter=2-1(Robinho,Henry/Puyol(O.G))Cartonas galben:Dani Alves
Inter-Barcelona=1-2(Quaresma/Robinho,Keita min 90(boris))Cartonas galben:Messi
Deci fratilor..sa vada tot FGL...cum e fara eddie...deci mie in min 90 mi sa restartat PC...dar a vb bogdan cu boris...si ma pus boris sa ii dau corner lu bogdan....in urma caruia mia dat gol...BV BORIS TIAI VAZUT INTERESU...doamne daca ar vedea eddie.....boris imi cerea mie dovezi sai demostrez ca na fost corner...cand bogdan nu are...si el acuza:))...FELICITARI BORIS..



bah gufy sa-ti fie rusine mah...atat iti spun ...ai iesit k o fata din joc in min 90 stiind k dak am corner 60-70% e gol.....asa k numai da vina pe boris ...a fost corner clar....nu iti ajunge ce ai faqt in ultimul sezon de 08........nu fi nesimitzit,de ce ti-a fost frik nu ai skpat... Wink


Ultima editare efectuata de catre bgd in Vin Oct 24, 2008 8:22 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
costyfifa

costyfifa


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 7:07 pm

guffy13 a scris:
Barcelona-Inter=2-1(Robinho,Henry/Puyol(O.G))Cartonas galben:Dani Alves
Inter-Barcelona=1-2(Quaresma/Robinho,Keita min 90(boris))Cartonas galben:Messi
Deci fratilor..sa vada tot FGL...cum e fara eddie...deci mie in min 90 mi sa restartat PC...dar a vb bogdan cu boris...si ma pus boris sa ii dau corner lu bogdan....in urma caruia mia dat gol...BV BORIS TIAI VAZUT INTERESU...doamne daca ar vedea eddie.....boris imi cerea mie dovezi sai demostrez ca na fost corner...cand bogdan nu are...si el acuza:))...FELICITARI BORIS..
dar fara gluma , qm ar fi fgl fara gufy , si qm ar fi sa nu t mai oftiki atata aq dai vina si p boris Smile)
Sus In jos
Cristo

Cristo


Mesaje : 16
Data de înscriere : 19/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 7:34 pm

Manchester 3-6 Arsenal (Tevez,2xRonaldo / 2xWalcott , 2xRibery , Eboue , Nasri)

Arsenal 3-2 Manchester (Rosicky , Eboue , Ribery / Ronaldo , Scholes)

Galben Walcott

Off...ce nedrept e jocul asta Crying or Very sad in fine ... no comment ... si nu a fost frumos din partea ta pasare Razz bft!
Sus In jos
PasAr3

PasAr3


Mesaje : 22
Data de înscriere : 15/10/2008

Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 5:57 am

Cristo a scris:
Manchester 3-6 Arsenal (Tevez,2xRonaldo / 2xWalcott , 2xRibery , Eboue , Nasri)

Arsenal 3-2 Manchester (Rosicky , Eboue , Ribery / Ronaldo , Scholes)

Galben Walcott

Off...ce nedrept e jocul asta Crying or Very sad in fine ... no comment ... si nu a fost frumos din partea ta pasare Razz bft!

WTF!? Rolling Eyes ce nu a fost frumos din partea mea? :O ..app: nu am luat galben q walcott :O ..am printurile la final de meci !!! scratch
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etape!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Etape!!!!!!   Etape!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Etape!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etape!!!!!!
» Etape!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-===FGL-Fifa Gold League===- :: Liga 1-
Mergi direct la: