Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GODSNAKELORD

Mesaje : 82
Data de înscriere : 12/10/2008

REGULAMENTUL FGL Empty
MesajSubiect: REGULAMENTUL FGL   REGULAMENTUL FGL Icon_minitimeMar Oct 14, 2008 9:41 pm

1.Administratorii pot modifica regulamentul si conditiile de desfasurare.
2.Odata inscrisi in competitii jocatorii isi dau acceptul asupra regulamentului.
3.Nu sunt admise limbajul vulgar,neparticiparea la meciuri sau orice alta incalcare a regulamentului.
4.In cazul in care un jucator nu poate juca un meci din anumite motive este obligat sa anunte moderatorul ligii in care sunteti pentru a obtine o amanare.Amanarea se acorda pentru maxim 48 de ore de la termenul limita pana cand trebuie jucat meciul,fiecare jucator va putea intr-un sezon sa amane 3 meciuri;sau dak chiar nu mai poate juca pentru o saptamana sa gaseasca un inlocuitor iar dupaceea va reveni.
5.In cazul in care 2 jucatori nu se gasesc pe mess, adik unul intra azi si nu da de celalalt si invers, dak nu vor apuca sa joace pana la termenul stabilit de catre admini dar ambii si-au dat interesul sa o faca, meciurile se vor termina la egalitate, in cazul in care un jucator nu intra si nu isi joaca mai mult de 2-4 meciuri in camp va pierde restul meciurilor cu 3-0 !!
6.Nu este permisa folosirea patch-urilor care afecteaza multyplayeru,cei care au astfel de patchuri au la dispozitie 24 de ore sa reinstaleze jocul pentru nu a fi exclus din campionat.
Level of Detail:Medium
8.In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase de exemplu:daca un meci se intreupe in minutul 50 se va relua meciul si se va mai juca inca 40 de minute adica din minutul 0 pana in minutul 40.
9.Scorul final se considera cel din minutul 90.Nu se joaca prelungiri in caz de egalitate.(Exceptie meciurile din cupa sau cand e cazul !!!)
10.Este interzisa folosirea combinatie Q + W sau A + Q in jumatatea proprie de teren !!!! La prima abatere va primi un advertisment si la a doua abatere risca sa piarda meciul cu 3-0 !!
Alte taste interzise in timpul meciului:A+D,Z+C+A+D+Q+W in acelasi timp si CTRL+ALT+DELETE!
11.Este interzisa executarea cornerelor direct pe poarta sau pe bara !!! La prima abatere jucatorul va primi un advertisment si la a doua abatere risca sa piarda meciul cu 3-0 !!!
12.Un jucator daca injura pe cineva la a3a abatere va fi scos din campionat !!!FOARTE IMPORTANT se va tine evidenta si va putea fi sters doar daca va comite fapte bune !!!
13.Toate meciurile si cand zic toate ma refer absolut toate meciurile se vor juca pe mirc cu cel putin un observator.
14.De asemenea vom tine evidenta la cartonase rosii si la cartonase galbene deoarece prin acumularea lor va vom suspenda pentru 1-2-3... etape jucatorii care au cartonase.
15.Daca folositi un jucator cand acesta e suspendat datorita regulii 14. atuncea o sa pierdeti meciul(meciurile) respective cu 3-0.
16.Daca un meci nu se va juca cu fifa bot accesta se va lua in considerare doar prin pozele primite de la jucatori dupa meci iar in poze trebuie sa apara marcatorii,cartonasele si scoru final dar sincer mai bine respectati regula 13